Кошик
35 відгуків
Юридическая компания «ЮР-ИНВЕСТ»
+380953831525
+380953831525
+380639433125
+380443380325

Отримання закордонного паспорту за 7 днів – це реальність!

Отримання закордонного паспорту за 7 днів – це реальність!

Беручи до уваги напруженість і темп життя, ми не застерігаємо себе не тільки від стояння в чергах, але і від тривалого перегляду форумів та сайтів відомчих організацій. В результаті, отримавши довгоочікуваний відпустку, зібравши необхідну суму грошей і вибравши країну для візиту – збір документів на закордонний паспорт і подальше 3-х місячне очікування самого документа видається просто як кістка в горлі. Однак, є люди які в вирішенні цих питань відчувають себе як риба у воді, знайомтеся - «ЮР-ІНВЕСТ». Надавши працівникові нашої фірми свої документи (без явного отримання будь-яких довідок) ви отримаєте закордонний паспорт на руки вже через тиждень. Плата за послугу дуже скромна.

Щоб не бути голослівними ми наведемо алгоритм отримання закордонного паспорта в «звичайному» режимі, про ціни на державні послуги ви при бажанні можете ознайомитися на веб-сайті відповідних органів. Нагадаємо, що для отримання закордонного паспорта необхідно пройти ту ж процедуру, тільки наші юристи зможуть зробити це швидше. Більш того, за підтримки фірми «ЮР-ІНВЕСТ» ви уникнете можливих непорозумінь з чиновниками служби імміграції (так вже повелося з часів СРСР), так при виникненні нестандартних ситуацій (у вас є діти, ви потенційний призовник та інші), багато пунктів по їх вирішенню не прописані в законодавстві чітко.

 

Отже, перший крок – збір документів.

Візьміть з собою оригінал паспорта громадянина України.

Оригінал ідентифікаційного коду.

Якщо у вас раніше був закордонний паспорт – візьміть і його.

Молодим людям 18-25 років необхідно надати військовий квиток, при його відсутності – відповідну довідку з військкомату (форма довідки встановлюється Міністерством оборони України).

 

Крок другий – необхідні інші документи.

Перелік, наведений в першому кроці, є стандартним, але у кожної людини своя історія, яка, в свою чергу, повинна відображатися в документах.

Ось список можливих документів та довідок:

Довідка про несудимість

Форма 3 (ЖКГ), якщо з моменту останньої реєстрації (штампа на 9-й сторінці) пройшло менше півроку.

Оригинал и копия свидетельства о рождении детей плюс 2 фотографии 30 х 40 мм, если же ваш ребёнок старше 16 лет – оригинал и копию паспорта соответственно.

И ещё один аспект, при смене фамилии (вступлении в брак, например) вам необходимо получить новый идентификационный код.

 

♦ Шаг третий – поход в ГМСУ.

Во-первых, если вам наверняка известны реквизиты для оплаты услуг - оплатите заранее, дабы избежать длительных очередей в банках, примыкающих к районному отделению ГМСУ, день и так будет не из лёгких. Однако, помните – цена бывает разная, в зависимости от срока изготовления паспорта.

Прийшовши в ДМСУ з усім пакетом документів, заповніть анкету і зробіть оплату за вказаними там реквізитами (або надайте чеки про оплату, виробленої заздалегідь), пройдіть сканування через 2 місяці і чекайте на ваш закордонний паспорт. Отримати його ви можете у цьому ж відділенні за пред'явленням паспорта.

Врахуйте, що при подачі документів в ДМСУ там буде велика кількість бажаючих отримати закордонний паспорт – так, рекомендуємо прийти заздалегідь.

Юридична консультація

Юридичні послуги для бізнесу

Сімейні спори, спадщина