Кошик
35 відгуків
Юридическая компания «ЮР-ИНВЕСТ»
+380953831525
+380953831525
+380639433125
+380443380325

Будівельний бізнес в Україні

Будівельний бізнес в Україні

Якщо у вас виникла ідея зайнятися будівельним бізнесом - вам потрібно знати деякі важливі нюанси. Спочатку необхідно проаналізувати цінову політику у сфері нерухомості та земельних ресурсів. І якщо ваші сили і можливості дозволяють здійснити ваші мрії, то пора починати свій особистий будівельний бізнес. Ну а з можливими труднощами і перешкодами завжди зможе вам допомогти команда юристів нашої компанії «Юр-Інвест».

І початкові розрахункові дані не можуть не радувати, так як вартість будівництва багатоповерхового будинку, навіть за умови використання недешевого матеріалу набагато менша, ніж вартість 1 кв. м. вже готового жилого приміщення.

Для початку будівельного бізнесу вам знадобиться:

  • Заснувати будівельне підприємство;
  • Отримати спеціалізовану будівельну ліцензію;
  • Отримати та оформити офіційний дозвіл на проведення робіт;

За умови планування багатомасштабних проектів, потрібно розглянути варіанти для інвестицій.

Або ж, ви завжди можете звернутися в нашу компанію, фахівці якої зможуть з легкістю вирішити всі тяготи організаційного процесу замість вас.

Ви нічого не втратите, так як оплачуєте тільки успішний результат. Ну а гарантією сумлінного виконання всіх умов є офіційний договір, який ми укладемо з вами.

Чому варто звернутися саме до нас?

«ЮР-ИИНВЕСТ» досвідчений гравець юридичного бізнесу з великим стажем роботи. Наша діяльність – це комплексне планування і реалізація правових завдань, що виникають на всіх етапах співпраці з клієнтом. Кожен співробітник компанії - професіонал своєї справи. Завдяки унікальному досвіду роботи на українському ринку і міцним партнерським відносинам, компанія «Юр - Інвест» здатна виконувати замовлення будь-якої складності в найкоротші терміни за прийнятною ціною.

Ми швидко і якісно оформимо всю дозвільну документацію, надати висококваліфіковану юридичну консультацію на предмет ліцензування. Так само ми зможемо надати юридичний супровід у реалізації масштабних інвестиційних проектів.

Основним і первинним етапом організації будівельного бізнесу є отримання будівельної ліцензії.

Такі ліцензії потрібні тим підприємствам, які планують працювати в галузі, будівництва або ремонтних робот будівель або конструкторських споруд 4-5 категорії складності, а також тим підприємствам, які працюють з бюджетом.

Если вам еще не доводилось оформлять подобного рода лицензию, то приготовьтесь к тому, что это довольно трудоемкий и продолжительный процесс, который влечет за собой тщательный сбор документов для  Государственной архитектурно-строительной инспекцией.

                    

Для получения строительной лицензии ГАСИ, вам понадобится:

  • подготовить всю необходимую документацию по данному вопросу;
  • оставить необходимое заявление на получение данной лицензии по месту жительства и пройти специальную первоначальную комиссию;
  • подготовится и пройти заседание лицензионной комиссии в г. Киеве.

Компанія «ЮР-ИИНВЕСТ» має багатий досвід у наданні послуг з оформлення будівельних ліцензій в найкоротші терміни. Наші юристи підготують всю необхідну документацію, дотримуючи всі норми чинного законодавства, а також надамо представницьку і професійну юридичну допомогу на всіх стадіях оформлення будівельної ліцензії.