Кошик
35 відгуків
Юридическая компания «ЮР-ИНВЕСТ»
+380953831525
+380953831525
+380639433125
+380443380325

Свавілля влади - проблема актуальна.

Свавілля влади - проблема актуальна.

Ми не будемо говорити про депутатів збивають людей на зупинці або про свавілля окремих співробітників міліції, і взагалі про тих випадках які досить часто люблять смакувати в теленовинах і ток-шоу.

Так, безумовно, ці проблеми потрібно піддавати розголосу, але часто далі справа не йде – «що з них візьмеш» або «людини маленького легко образити» говорить обиватель, так і більшість населення, не знаючи правових засад і навіть не намагаються їх вивчити воліють стерпіти.

У свою чергу під свавіллям або ж халатністю (в рамках даної статті це більш підходяще слово) можна боротися. Суть проблеми криється в тому, що особи, відповідальні за прийняття серйозних рішень дозвільних документів, узгодження документів і т. д. нехтують своїми обов'язками, а часто і не хочуть про них чути.

Так, наприклад, в органах влади, де працюють чиновники знають законодавчу базу, людям доводиться менше «бігати» по різних інстанціях і збирати величезну кількість довідок, які насправді зовсім марні для цілого ряду випадків.

Однак, закон і закон, і хорошими аргументами часто можна вирішити питання в позитивну сторону.

Фахівці ЮР-ІНВЕСТ завжди готові прийти на допомогу по наболілого питання. Ось стандартний набір випадків з якими досить часто доводиться стикатися нашим юристам і де вони мають достатній досвід:

  • Проблеми з правоохоронними органами;
  • Спори з контролюючими органами;
  • Різного роду «катастрофи» є наслідком неналежного контролю житлового фонду;
  • Невиконання своїх прямих функцій або ж вимогу хабара різними органами;
  • Проблеми в отриманні тих чи інших дозвільних документів.


Перший по порядку питання напевно хвилює всіх нас, адже тільки думка про те, що можна опинитися на вулиці здається нам нічним кошмаром. Згідно зі статистикою з-за недбалого ставлення чиновників (або зловмисного плану) люди позбавляються свого майна або ж змушені давати великий хабар. Без належної юридичної підтримки розібратися тут досить важко, так як згідно з документами ви можете бути в програші. Проте при ретельному розгляді можуть розкритися однозначні факти махінацій, так наприклад «департамент» може легко переоформити право власності, коли та перебувала в арешті (справа була в суді) або ж приватизувати квартиру по довіреності, виданої раніше терміну отримання паспорта довірителя. Це лише деякі трюки, але всі вони підходять під загальну статистику, і досвідчений юрист зможе визначити фальш.

А зараз перейдемо до конкретних резонансних подій в Луганську, які відбулися тільки в серпні місяці. Одним резонансним ДТП за участю п'яного водія (колишнього співробітника УБОЗ), який наїхав на дівчинку на пішохідному переході Луганськ не відбувся, за кілька днів до вищезазначеного ДТП сталася страшна аварія по вул. Оборонна з участю мотоцикліста Павла Шикшинского і чиновника в погонах Луганської митниці при Міністерстві доходів і зборів. В результаті аварії, мотоцикліст помер від тяжких травм у лікарні, а це вже ч. 2 статті 286 Кримінального Кодексу України: порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило смерть потерпілого, - карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років. Нагадаємо, за словами очевидців, водій Хюндай Соната рухався зі сторони центру до «танку», перетинаючи трамвайні колії навпроти магазину «за кермом» не пропустив мотоцикліста, виїхав на смугу зустрінутого руху (тим самим грубо порушивши ПДР) в результаті чого зіткнувся з мотоциклом "Сузукі". На сьогоднішній день ведеться слідство, зі слів матері загиблого Наталії Шикшинской кримінальну справу намагаються звести на «ні», оскільки чиновника з міндоходів «кришує» слідство.

Ще однією гучною справою став вибух в одній з квартир в Луганську, результатом чого стало заподіяння шкоди і людські жертви. Докладний аналіз розкрив факти порушення основ безпечного проектування, що призвели до трагедії. Пам'ятайте, що вчасне звернення за юридичною допомогою зможе компенсувати вам шкоди. Так, наприклад, визнано, що причиною багатьох катастроф (пожежі, повені, та й просто розриви труб) стало нецільове використання амортизаційних коштів, банальна недбалість та нехтування правилами безпеки.
Під лежачий камінь вода не тече, так що дійте, а на допомогу вам завжди будуть готові прийти фахівці ЮР-ІНВЕСТ.