Кошик
35 відгуків
Юридическая компания «ЮР-ИНВЕСТ»
+380953831525
+380953831525
+380639433125
+380443380325

Реєстрація ПДВ - в найкоротші терміни!

Реєстрація ПДВ - в найкоротші терміни!
Податковий кодекс України передбачає лише дві можливості зареєструвати підприємство платником ПДВ:
  1. у відповідності зі ст. 181 - обов'язкова реєстрація;
  2. у відповідності зі ст. 182 - добровільна реєстрація.

Істотно полегшили процес добровільної реєстрації недавно внесені зміни в податкове законодавство, які до речі кажучи, не торкнулися термінів подачі заяви для отримання свідоцтв ( раніше потрібно вкластися до 10-го числа місяця), ні термінів набрання ним чинності ( з 1-го числа наступного місяця відповідно). Зі змісту ст. 182 так само слід, що у видачі свідоцтва добровільного платника ПДВ можуть відмовити, якщо мінімальний оборот компанії не дотягує до 1000 гривень.

Якщо поетапно розглянути процедуру реєстрації в добровільному порядку, можна зіткнутися з тим, що в окремих випадках процедура отримання свідоцтв розтягується на півтора місяці, що, природно, не зручно для Вас і Ваших контрагентів, які не готові терпіти процесуальні зволікання.

Звузити терміни можна застосувавши одну хитрість.

Наши юристы подготовят для Вас необходимые документы и проведут процедуру, при которой Ваш годовой оборот будет составлять 300 тысяч гривен, что в соответствии с упомянутой выше ст. 182 НК, обяжет Вас регистрироваться в качестве плательщика НДС в обязательном порядке. Соответствующая процедура займет приблизительно в 5 раз меньше времени, чем добровольная регистрация. Конечно, учитывая значительную сумму годового оборота, вам придется предоставить ряд документов, собственно подтверждающих заявленный финансовый оборот. Такими документами вважаються договори з партнерами (контрагентами) і банківські виписки.

Непосредственно после появления необходимого оборота, право обратиться за регистрацией в качестве плательщика НДС Вы приобретаете на следующий день, в то время, как регистрируясь добровольно, Вам так или иначе пришлось бы дожидаться 1-го числа следующего месяца.
Главное, что Вам следует помнить, что возможности практически не ограничены! Наши юристы помогут Вам создать необходимый оборот, что позволит вам стать счастливым обладателем свидетельства об уплате НДС в самые сжатые сроки. Ведь чем меньше вы тратите времени, тем больше оно работает на вас.

Наша компанія готова надати вам грамотну допомогу, яка, безсумнівно, стане підмогою не тільки Вашого бізнесу, але і призведе до фінансової незалежності та успіху!