Кошик
35 відгуків
Юридическая компания «ЮР-ИНВЕСТ»
+380953831525
+380953831525
+380639433125
+380443380325

Бухгалтерські послуги

Бухгалтерські послуги

Ведення бізнесу незмінно пов'язане з цілою низкою заходів, пов'язаних з бухгалтерською діяльністю: складання і здача звітності, проведення аудиту, податкове планування і т. д. Помилка або недбалість може дорого коштувати компанії. Саме тому будь-який вид бухгалтерського супроводу вимагає відповідального і професійного підходу. Фахівець завжди впорається з роботою в строк, вчасно попередить про можливі труднощі і дасть цінні рекомендації.

Бухгалтерський аутсоринг давно став звичною практикою для сотень українських компаній. З кожним роком все більша кількість підприємців довіряють свою звітність зовнішнім професіоналам. Таке співробітництво може бути реалізовано на постійної (абонентська) основі або мати разовий характер. При цьому найняті фахівці відповідно готові взяти на себе повне або часткове ведення бухгалтерського обліку.

Перевірки правоохоронних та контролюючих органів здатні змусити переживати навіть підприємців зі сталевими нервами і залізним самовладанням. Як же убезпечити себе від небажаних наслідків подібних візитів? Аудиторський та юридичний супровід податкових перевірок – одна з найбільш затребуваних послуг, що надаються відповідними фахівцями.

Комплексні перевірки бухгалтерського і податкового обліку підприємств включає в себе ряд заходів, пов'язаних з аналізом та оцінкою цілого переліку процесів і документів. Хочете знати наскільки коректно і ефективно організовано ведення бухгалтерського обліку у вашій компанії? В якому стані знаходиться дебіторська і кредиторська заборгованість? Наскільки своєчасно відбувається подання звітної документації у фонди соціального страхування, податкову інспекцію та органи статистики? Результати комплексної перевірки дадуть відповідь на ці і багато інші фінансові та організаційні питання.

Нерідко, ретельне вивчення документації вказує на необхідність термінового усунення неточностей, здатних призвести до накладення серйозних штрафних санкцій. Своєчасне звернення до професіоналів дозволить заощадити не тільки час, але і гроші.

Багато підприємств взяли за правило залучати сторонніх фахівців не тільки на етапі контролю документації, але і безпосередньо на стадії її формування. Роботи, які передбачають складання і здачу всіх видів бухгалтерської звітності, быстро вошли в список наиболее востребованных аутсорссинговых услуг. Соответствующий договор может быть заключен на основе как разового, так и долгосрочного сотрудничества. Предприятие предоставляет первичную документацию и другую необходимую информацию нанятым специалистам, которые, в свою очередь, берут на себя обязательство своевременно подготовить и сдать отчетность.

Компанія «ЮР-ІНВЕСТ» надають широкий спектр юридичних та бухгалтерських послуг. Наші співробітники мають багаторічний досвід роботи з десятками підприємств і організацій, різними за родом діяльності, організаційно-правової форми власності і використовуваної системі оподаткування. Професіоналізм, висока ступінь відповідальності та індивідуальний підхід дозволяють нам справлятися з поставленими завданнями якісно і вчасно.