Кошик
35 відгуків
Юридическая компания «ЮР-ИНВЕСТ»
+380953831525
+380953831525
+380639433125
+380443380325

Закриття підприємства (ТОВ, ПП, СПД, ФОП) в Київ

 • Послуга

від 1 200 грн.

+380953831525
 • +380639433125
 • +380443380325
 • Графік роботи
 • Адреса та контакти
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Закриття підприємства (ТОВ, ПП, СПД, ФОП) в Київ
Закриття підприємства (ТОВ, ПП, СПД, ФОП) в КиївПослуга
від 1 200 грн.
+380953831525
 • +380639433125
 • +380443380325

Опис

Припинення діяльності підприємства шляхом ліквідації. «ЮР-ІНВЕСТ»

За час діяльності підприємства, як правило, накопичується солідний багаж кредиторських заборгованостей, проблем у податковому та бухгалтерському обліку. Деколи він вже несумісний ні з подальшим успішним бізнесом, ні зі спокійним і швидким закриттям фірми. Спроби діяти самостійно при закритті підприємства, без залучення фахівців, часто закінчуються багаторічними виснажливими ходіннями по кабінетах чиновників, величезними грошовими витратами та нервовими зривами. Найскладніше при ліквідації підприємства – домогтися зняття з обліку в податковій і соцфондах.

Для надійного захисту своїх прав раціональніше буде замовити юридичне та бухгалтерське обслуговування в спеціалізованій компанії таких як наша.

 

На сьогоднішній день юридична компанія «ЮР-ІНВЕСТ» пропонує кілька варіантів ліквідації юридичних осіб:

 • ліквідація за рішенням власника;
 • банкрутство;
 • банкрутство за заявою власника;
 • банкрутство за заявою кредитора;
 • представництво боржника в процесі банкрутства за заявою кредитора;
 • супровід банкрутства за спрощеною процедурою;
 • заміна учасника, директора, генерального директора;
 • відчуження корпоративних прав;
 • злиття і поглинання компаній.

Ми пропонуємо Вам позбавиться усіх цих бюрократичних процедур і процесів, і довірити ліквідацію нам. Вам не доведеться бігати по поверхах і стояти у виснажливих чергах. Наші фахівці ефективно і професійно виконають свою роботу за помірну плату. В обумовлений договором термін ви отримаєте позитивний результат.

4 гарантії нашої компанії

Щодо усної консультації. Ми не надаємо безкоштовні консультації. Однак, навіть записуючись на платний прийом — Ви нічим не ризикуєте, оскільки наша консультація захищена стандартною гарантією. Якщо протягом перших 10 хвилин з якої-небудь причини Вам щось не сподобалося (навіть зовнішній вигляд юриста) — Ви говорите про це і консультація закінчується. З Вас не візьмуть ні копійки.
Щодо судового представництва. Правила юридичної етики забороняють нам обіцяти Вам позитивне рішення суду. Однак, якщо ми брали участь в судовому вирішенні Вашого спору та рішення суду 1 інстанції Вас не влаштовує або відбулося не на Вашу користь — ми гарантуємо своїм клієнтам абсолютно безкоштовне оскарження небажаного рішення в апеляційному порядку.
Щодо нерозголошення інформації (конфіденційність). Ми гарантує кожному клієнту нерозголошення інформації, отриманої від клієнта, зокрема, питання, з яких особа зверталася в компанію, суть консультацій, порад, роз'яснень і інших відомостей, отриманих нами при здійсненні своїх професійних обов'язків. Наша компанія суворо дотримується принцип конфіденційності і ні за яких обставин не використовує відомості.
Щодо права вільного припинення взаємовідносин. Ми гарантує кожному клієнту право припинити взаємини і в односторонньому порядку розірвати договір без пояснення причин. При цьому здійснюється повернення сплачених грошових коштів Клієнтом, згідно з договором, за вирахуванням понесених нашою компанією витрат і фактично наданих послуг.

Ми допоможемо вам у будь-якій ситуації

Юридичні послуги в Києві Реєстрація підприємств Перереєстрація підприємств
Бухгалтерські послуги Підтвердження форс-мажорних обставин Ліквідація підприємств
Спадкові спори Адвокатські послуги Захист інтересів в суді
Корпоративні правовідносини Міграційні послуги Сімейні спори
Отримання ПДВ по Україні Банківські спори Нерухомість, будівництво, земля
Купівля — продаж готових підприємств Видача разрещений на проведення робіт Оскарження штрафів і рішень державних органів

Характеристики

Основні атрибути
Припинення діяльності особи, що займається індивідуальною підприємницькою діяльністюПолучение копии свидетельства о государственной регистрации с отметкой администрации об исключении из государственного реестра
Ліквідація юридичної особи Проходження перевірок в державних фондах,  Отримання актів перевірок та повідомлень про відсутність заборгованості перед державними фондами,  Отримання довідки про відсутність заборгованості перед податковою службою,  Подача відомостей про ліквідацію,  Затвердження ліквідаційної комісії,  Закриття рахунків в банках,  Проходження перевірки у податковій інспекції,  Знищення печатки та отримання квитанції про її знищення,  Передача документів на довгострокову схоронність до районного відділу архіву,  Підготовка пакету документів для проведення процедури ліквідації
Послуги з банкрутства
Консультації з питань банкрутства  Да
Супровід банкрутства юридичних осіб  Да
Виявлення і робота з кредиторами та дебіторами боржникаДа
Правовий аналіз вимог кредиторів у справі про банкрутство  Да
Розробка плану санації  Да
Супровід процедур відчуження  Да
Представництво в судах з питань банкрутстваДа

Інформація для замовлення

 • Ціна: від 1 200 грн.