Кошик
35 відгуків
Юридическая компания «ЮР-ИНВЕСТ»
+380953831525
+380953831525
+380639433125
+380443380325

Складання скарг в прокуратуру в Києві

  • Послуга

Ціну уточнюйте

+380953831525
  • +380639433125
  • +380443380325
  • Графік роботи
  • Адреса та контакти
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Складання скарг в прокуратуру в Києві
Складання скарг в прокуратуру в КиєвіПослуга
Ціну уточнюйте
+380953831525
  • +380639433125
  • +380443380325

Опис

Юридична допомога та повний супровід при складанні скарг в прокуратуру в Києві.

Юристи нашої компанії мають практичний досвід при складанні скарг в прокуратору.

В першу чергу, потрібно вирішити, як заявляти скаргу: усно чи письмово?


Усна скарга ефективна зазвичай у двох випадках: коли приходимо особисто на прийом до посадової особи або повідомляємо наші претензії в диспетчерській службі по телефону.

Письмова форма скарги — найбільш зручний і належний спосіб оформлення претензій. Однак існують негласні правила, дотримуючись яких, можна досягти бажаного результату, а не просто зігнати свій гнів на папері.

Отже, необхідно наступне:

● з'ясувати кому підвідомча дана скарга, тобто хто конкретно буде нею займатися і дасть правильну відповідь. Якщо не важливо, в який термін буде належний відповідь по скарзі, можна направити її в обласну адміністрацію або в федеральні органи влади (зазвичай після цього скарги поступово спускаються від керівників до підлеглих на місцях).

● правильно написати скаргу (вказати персональні дані, обставини, підстави претензії, бажано посилання на закон, що підтверджують заяви, необхідні копії документів, які обґрунтовують зміст скарги).

● правильно подати скаргу: якщо скарга подається особисто до канцелярії, необхідно підготувати його копію, яка залишається з відміткою про вручення, якщо поштою — обов'язково рекомендованим листом з уведомдлением про вручення.

● якщо в розгляді скарги відмовлено або рішення по ній не відповідає законодавству, потрібно звертатися у вищестоящу інстанцію, приклавши отриманий відповідь. Крім того, можна звернутися зі скаргою в прокуратуру (на будь-якому етапі оскарження). При цьому кінцевою інстанцією у будь скарзі є суд.

Якщо у Вас виникла ситуація, коли необхідно скласти скаргу, і отримати позитивний результат від її подачі, радимо звертатися до фахівців, які знають, як не просто заповнити Вашу скаргу за шаблоном, але щоб вона мала чітку законодавчу аргументацію, досягла потрібного результату. У такого роду справах важливо не пропустити строків подання скарги, подати її в потрібну структуру, мати досвід звернення в прокуратуру та до суду, якщо виникне така необхідність.

4 гарантії нашої компанії

Щодо усної консультації. Ми не надаємо безкоштовні консультації. Однак, навіть записуючись на платний прийом — Ви нічим не ризикуєте, оскільки наша консультація захищена стандартною гарантією. Якщо протягом перших 10 хвилин з якої-небудь причини Вам щось не сподобалося (навіть зовнішній вигляд юриста) — Ви говорите про це і консультація закінчується. З Вас не візьмуть ні копійки.
Щодо судового представництва. Правила юридичної етики забороняють нам обіцяти Вам позитивне рішення суду. Однак, якщо ми брали участь в судовому вирішенні Вашого спору та рішення суду 1 інстанції Вас не влаштовує або відбулося не на Вашу користь — ми гарантуємо своїм клієнтам абсолютно безкоштовне оскарження небажаного рішення в апеляційному порядку.
Щодо нерозголошення інформації (конфіденційність). Ми гарантує кожному клієнту нерозголошення інформації, отриманої від клієнта, зокрема, питання, з яких особа зверталася в компанію, суть консультацій, порад, роз'яснень і інших відомостей, отриманих нами при здійсненні своїх професійних обов'язків. Наша компанія суворо дотримується принцип конфіденційності і ні за яких обставин не використовує відомості.
Щодо права вільного припинення взаємовідносин. Ми гарантує кожному клієнту право припинити взаємини і в односторонньому порядку розірвати договір без пояснення причин. При цьому здійснюється повернення сплачених грошових коштів Клієнтом, згідно з договором, за вирахуванням понесених нашою компанією витрат і фактично наданих послуг.
Юридичні послуги в Києві Реєстрація підприємств Перереєстрація підприємств
Бухгалтерські послуги Підтвердження форс-мажорних обставин Ліквідація підприємств
Спадкові спори Адвокатські послуги Захист інтересів в суді
Корпоративні правовідносини Міграційні послуги Сімейні спори
Отримання ПДВ по Україні Банківські спори Нерухомість, будівництво, земля
Купівля — продаж готових підприємств Видача разрещений на проведення робіт Оскарження штрафів і рішень державних органів

Характеристики

Основні
Вид послуг Представництво інтересів в органах судової влади,  Усна консультація,  Письмова консультація,  Онлайн консультація,  Складання юридичних документів
Консультації з питаньУголовное право
Представництво в органах державної владиДа
Послуги для юридичних осіб
Юридична експертиза договорівДа

Інформація для замовлення

  • Ціна: Ціну уточнюйте