Кошик
35 відгуків
Юридическая компания «ЮР-ИНВЕСТ»
+380953831525
+380953831525
+380639433125
+380443380325

Отримання ідентифікаційного податкового номера іноземцю

  • Послуга

від 1 040 грн.

+380953831525
  • +380639433125
  • +380443380325
  • Графік роботи
  • Адреса та контакти
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Отримання ідентифікаційного податкового номера іноземцю
Отримання ідентифікаційного податкового номера іноземцюПослуга
від 1 040 грн.
+380953831525
  • +380639433125
  • +380443380325

Опис

Отримання ідентифікаційних номерів для іноземних громадян.

Термін отримання 5-7 р. д.

ІПН являє собою цифровий код, що вказує на регіон перебування (перші дві цифри) і податкову, яка контролює платника податків (дві наступні цифри). Інші 8 цифр представляють собою індивідуальний код. Будь-який іноземець, який бажає повноцінно жити на території України, повинен отримати ІПН. Ідентифікаційний код платника податків, тобто ІПН можуть отримати будь-які платники податку, як ті, що проживають в Україні, так і ті, що знаходяться на території України.

В даний час ідентифікаційний номер іноземця видається на підставі ПК України при написанні заяви на отримання ідентифікаційного коду. Отримати ідентифікаційний номер мають право всі платники податків, які є іноземними громадянами.

ДЛЯ ЧОГО НЕОБХІДНИЙ ІДЕНТИФІКАЦІЙНИЙ НОМЕР ІНОЗЕМЦЯ?


Для законного здійснення трудової діяльності в Україні, оплати прибуткового податку, будь-який іноземець, також як і громадянин України, повинен мати ІПН. Ідентифікаційний номер іноземця видається такої ж форми, як і ІПН для росіянина. Однак він володіє певними особливостями. Розповімо про них докладніше.

В першу чергу відзначимо категорію платників податків ― іноземних громадян. Це ті особи, які:

Здійснюють трудову діяльність на території України.
Є власниками майна, яке підлягає оподаткуванню в Україні. До цієї категорії відносяться власники транспорту і нерухомих об'єктів.

Здійснюють в Україні діяльність або операції, які підлягають обкладенню податками.
Іноземець може стати на податковий облік у тому випадку, якщо платник податків. Найчастіше це тільки право, їм іноземець може, як скористатися, так і немає. Для певних категорій іноземців отримання ідентифікаційного номера платника податків є обов'язком, встановленої законом.

Таким чином, отримання ідентифікаційного номера іноземцем обов'язково в тому випадку, якщо роботодавець залучає до роботи висококваліфікованого фахівця. У такому випадку він повинен пред'явити у Міндоходів України облікову картку № 1ДР.

4 гарантії нашої компанії

Щодо усної консультації. Ми не надаємо безкоштовні консультації. Однак, навіть записуючись на платний прийом — Ви нічим не ризикуєте, оскільки наша консультація захищена стандартною гарантією. Якщо протягом перших 10 хвилин з якої-небудь причини Вам щось не сподобалося (навіть зовнішній вигляд юриста) — Ви говорите про це і консультація закінчується. З Вас не візьмуть ні копійки.
Щодо судового представництва. Правила юридичної етики забороняють нам обіцяти Вам позитивне рішення суду. Однак, якщо ми брали участь в судовому вирішенні Вашого спору та рішення суду 1 інстанції Вас не влаштовує або відбулося не на Вашу користь — ми гарантуємо своїм клієнтам абсолютно безкоштовне оскарження небажаного рішення в апеляційному порядку.
Щодо нерозголошення інформації (конфіденційність). Ми гарантує кожному клієнту нерозголошення інформації, отриманої від клієнта, зокрема, питання, з яких особа зверталася в компанію, суть консультацій, порад, роз'яснень і інших відомостей, отриманих нами при здійсненні своїх професійних обов'язків. Наша компанія суворо дотримується принцип конфіденційності і ні за яких обставин не використовує відомості.
Щодо права вільного припинення взаємовідносин. Ми гарантує кожному клієнту право припинити взаємини і в односторонньому порядку розірвати договір без пояснення причин. При цьому здійснюється повернення сплачених грошових коштів Клієнтом, згідно з договором, за вирахуванням понесених нашою компанією витрат і фактично наданих послуг.

 

Інші юридичні послуги від компанії «ЮР-ІНВЕСТ»:

Юридичне обслуговування підприємств та підприємців Реєстрація підприємств, приватних підприємців Купівля та продаж готових підприємств
Перереєстрація ТОВ в Києві Ліквідація підприємств в Києві в короткі терміни Оформлення дозволу на працевлаштування іноземця | Оформлення та отримання зеленої карти
Оформлення посвідки на проживання в Україні | Вид на проживання Юрист в Києві Зміна юридичної адреси, перереєстрація підприємств
Внесення змін до статуту підприємства Оскарження податкових рішень-повідомлень Оформлення спадщини на майно
Реєстрація права власності Введення в експлуатацію будівель і споруд, юридичні послуги Дозвіл на будівництво
Оформлення українського громадянства Оформлення посвідки на тимчасове проживання в Україні Узаконення самовільно побудованих будівель в Києві

Характеристики

Основні
Правова допомога в отриманні дозволу на працевлаштування нерезидентів  Да
Отримання ідентифікаційного номера іноземця  Получение справки о присвоении идентификационного номера
Отримання виду на проживання  Да
Отримання громадянства  Да
Продовження строку перебування іноземцівДа
Реєстрація представництва іноземної фірмиРегистрация в фондах социального страхования

Інформація для замовлення

  • Ціна: від 1 040 грн.