Кошик
35 відгуків
Юридическая компания «ЮР-ИНВЕСТ»
+380953831525
+380953831525
+380639433125
+380443380325

Банкрутство підприємств в Києві

  • Послуга

Ціну уточнюйте

+380953831525
  • +380639433125
  • +380443380325
  • Графік роботи
  • Адреса та контакти
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Банкрутство підприємств в Києві
Банкрутство підприємств в КиєвіПослуга
Ціну уточнюйте
+380953831525
  • +380639433125
  • +380443380325

Опис

Ліквідація підприємства за загальною процедурою банкрутства

Такий вид банкрутства ініціюється безпосередньо кредитором підприємства, що ліквідується. Згідно Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» (далі – Закон «Про банкрутство») для звернення до суду із заявою про порушення справи про банкрутство необхідно дотримати ряд умов:

1) сума кредиторської заборгованості повинна перевищувати 300 мінімальних заробітних плат на момент подачі заяви до суду;

2) сума кредиторської заборгованості повинна бути явною, тобто підтверджена відповідними документами (рішення та наказ господарського суду, документи виконавчого провадження)

3) термін невиконання боржником своїх зобов'язань перед кредитором повинен бути не менше 3-х місяців, він обчислюється від дати винесення постанови про відкриття виконавчого провадження

Ліквідація підприємства власником через процедуру банкрутства

Згідно ст. 51 Закону «Про банкрутство» підставою для звернення до суду підприємством, що ліквідується, є встановлений факт неможливості погашення вимог кредиторів на увазі недостатності майна та активів. При виявленні такого факту підприємство зобов'язане звернутися в господарський суд із заявою про банкрутство. Обов'язковою умовою є проходження етапу добровільної ліквідації через державного реєстратора та наявність документів, що підтверджують відсутність необхідної кількості майна та/або активів у ліквідованого підприємства (акт інвентаризації майна, акт оцінки майна). Після прийняття заяви та дотримання всіх вимог, суд відкриває ліквідаційну процедуру, призначає ліквідатора в результаті виключає підприємство з реєстру.

4 гарантії нашої компанії

Щодо усної консультації. Ми не надаємо безкоштовні консультації. Однак, навіть записуючись на платний прийом — Ви нічим не ризикуєте, оскільки наша консультація захищена стандартною гарантією. Якщо протягом перших 10 хвилин з якої-небудь причини Вам щось не сподобалося (навіть зовнішній вигляд юриста) — Ви говорите про це і консультація закінчується. З Вас не візьмуть ні копійки.
Щодо судового представництва. Правила юридичної етики забороняють нам обіцяти Вам позитивне рішення суду. Однак, якщо ми брали участь в судовому вирішенні Вашого спору та рішення суду 1 інстанції Вас не влаштовує або відбулося не на Вашу користь — ми гарантуємо своїм клієнтам абсолютно безкоштовне оскарження небажаного рішення в апеляційному порядку.
Щодо нерозголошення інформації (конфіденційність). Ми гарантує кожному клієнту нерозголошення інформації, отриманої від клієнта, зокрема, питання, з яких особа зверталася в компанію, суть консультацій, порад, роз'яснень і інших відомостей, отриманих нами при здійсненні своїх професійних обов'язків. Наша компанія суворо дотримується принцип конфіденційності і ні за яких обставин не використовує відомості.
Щодо права вільного припинення взаємовідносин. Ми гарантує кожному клієнту право припинити взаємини і в односторонньому порядку розірвати договір без пояснення причин. При цьому здійснюється повернення сплачених грошових коштів Клієнтом, згідно з договором, за вирахуванням понесених нашою компанією витрат і фактично наданих послуг.

Ми допоможемо вам у будь-якій ситуації

Юридичні послуги в Києві Реєстрація підприємств Перереєстрація підприємств
Бухгалтерські послуги Підтвердження форс-мажорних обставин Ліквідація підприємств
Спадкові спори Адвокатські послуги Захист інтересів в суді
Корпоративні правовідносини Міграційні послуги Сімейні спори
Отримання ПДВ по Україні Банківські спори Нерухомість, будівництво, земля
Купівля — продаж готових підприємств Видача разрещений на проведення робіт Оскарження штрафів і рішень державних органів

Характеристики

Основні атрибути
Консультації з питань банкрутства  Да
Підготовка пакету документів для проведення процедури ліквідаціїТак
Супровід банкрутства юридичних осіб  Да
Складання мирових угод  Так
Виявлення і робота з кредиторами та дебіторами боржникаДа
Правовий аналіз вимог кредиторів у справі про банкрутство  Да
Розробка плану санації  Да
Супровід процедур відчуження  Да
Представництво в судах з питань банкрутстваДа

Інформація для замовлення

  • Ціна: Ціну уточнюйте