Кошик
35 відгуків
Юридическая компания «ЮР-ИНВЕСТ»
+380953831525
+380953831525
+380639433125
+380443380325

Ліквідація ФОП

  • Послуга

від 1 500 грн.

+380953831525
  • +380639433125
  • +380443380325
  • Графік роботи
  • Адреса та контакти
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ліквідація ФОП
Ліквідація ФОППослуга
від 1 500 грн.
+380953831525
  • +380639433125
  • +380443380325

Опис

Ліквідація фізичних осіб-підприємців. Представництво в усіх органах державної влади, проходження перевірок та податковий аудит. Термін від 3 месяев

Ліквідація приватного підприємця

У разі ліквідації приватним підприємцем своєї діяльності необхідно здійснити ряд дій. Розглянемо общии дії з допомогою яких Ви будете знати як, коли і куди звертатися. Детальніше уточнюйте вже по місцю.

Скачати покрокову інструкцію щодо закриття фізичної особи підприємця (таблиця форми бланків і необхідні заяв)

1. Орган державної реєстрації

Туди де Ви реєстрували свою діяльність, подаєте заяву про припинення підприємницької діяльності разом з документом про сплату публікації про припинення підприємницької діяльності.

Потім, виконавши наведені нижче дії (див. п. 2-5), необхідно знову звернутися до державного реєстратора з усіма зібраними документами й довідками.

2. Державна податкова інспекція

У свою податкову інспекцію необхідно написати заяву* і здати оригінали та завірені копії, які Ви отримали від податківців (наприклад, для єдинників — свідоцтво про сплату єдиного податку, довідки про трудові відносини фізичної особи з платником єдиного податку; для всіх підприємців — ф. № 4-ОПП; для підприємців-платників ПДВ — свідоцтво платника ПДВ тощо ).

Закриття в ДПІ відбудеться на підставі перевірки, яка не завжди виявляється позитивною

*Якщо Ви ФОП-єдинник, то треба написати заяву про відмову від застосування спрощеної системи оподаткування.

3. Пенсійний фонд

Проходьте перевірку, здаєте персонификационный звіт «за себе», пред'являєте акт перевірки ДПІ.

У підсумку Вам дають довідку про відсутність заборгованості.

4. Фонд соцстрахування тимчасової втрати працездатності, Фонд соцстрахування від нещасного випадку на виробництві, Центр зайнятості

ФОП повинен надати державному реєстратору довідку з усіх соціальних фондів про відсутність заборгованості. Якщо немає найманих працівників, то довідку дають без перевірок.

Для ФОП-роботодавців додатково потрібно розірвати договір з працівниками (і обов'язково зняти договір з реєстрації в центрі зайнятості).

5. Здати печатку в дозвільній системі (якщо необхідно).

У середньому ви витратите 100 годин дорогоцінного часу і через 60-80 днів закрити свою підприємницьку діяльність. Ми пропонуємо Вам позбавиться усіх цих бюрократичних процедур і процесів, і довірити ліквідацію нам. Вам не доведеться бігати по поверхах і стояти у виснажливих чергах. Наші фахівці ефективно і професійно виконають свою роботу за помірну плату. В обумовлений договором термін ви отримаєте позитивний результат.

4 гарантії нашої компанії

Щодо усної консультації. Ми не надаємо безкоштовні консультації. Однак, навіть записуючись на платний прийом — Ви нічим не ризикуєте, оскільки наша консультація захищена стандартною гарантією. Якщо протягом перших 10 хвилин з якої-небудь причини Вам щось не сподобалося (навіть зовнішній вигляд юриста) — Ви говорите про це і консультація закінчується. З Вас не візьмуть ні копійки.
Щодо судового представництва. Правила юридичної етики забороняють нам обіцяти Вам позитивне рішення суду. Однак, якщо ми брали участь в судовому вирішенні Вашого спору та рішення суду 1 інстанції Вас не влаштовує або відбулося не на Вашу користь — ми гарантуємо своїм клієнтам абсолютно безкоштовне оскарження небажаного рішення в апеляційному порядку.
Щодо нерозголошення інформації (конфіденційність). Ми гарантує кожному клієнту нерозголошення інформації, отриманої від клієнта, зокрема, питання, з яких особа зверталася в компанію, суть консультацій, порад, роз'яснень і інших відомостей, отриманих нами при здійсненні своїх професійних обов'язків. Наша компанія суворо дотримується принцип конфіденційності і ні за яких обставин не використовує відомості.
Щодо права вільного припинення взаємовідносин. Ми гарантує кожному клієнту право припинити взаємини і в односторонньому порядку розірвати договір без пояснення причин. При цьому здійснюється повернення сплачених грошових коштів Клієнтом, згідно з договором, за вирахуванням понесених нашою компанією витрат і фактично наданих послуг.

Ми допоможемо вам у будь-якій ситуації

Юридичні послуги в Києві Реєстрація підприємств Перереєстрація підприємств
Бухгалтерські послуги Підтвердження форс-мажорних обставин Ліквідація підприємств
Спадкові спори Адвокатські послуги Захист інтересів в суді
Корпоративні правовідносини Міграційні послуги Сімейні спори
Отримання ПДВ по Україні Банківські спори Нерухомість, будівництво, земля
Купівля — продаж готових підприємств Видача разрещений на проведення робіт Оскарження штрафів і рішень державних органів

Характеристики

Основні атрибути
Припинення діяльності особи, що займається індивідуальною підприємницькою діяльністюПолучение копии свидетельства о государственной регистрации с отметкой администрации об исключении из государственного реестра
Ліквідація юридичної особи Проходження перевірок в державних фондах,  Отримання актів перевірок та повідомлень про відсутність заборгованості перед державними фондами,  Отримання довідки про відсутність заборгованості перед податковою службою,  Подача відомостей про ліквідацію,  Затвердження ліквідаційної комісії,  Закриття рахунків в банках,  Проходження перевірки у податковій інспекції,  Знищення печатки та отримання квитанції про її знищення,  Передача документів на довгострокову схоронність до районного відділу архіву,  Підготовка пакету документів для проведення процедури ліквідації
Прискорена ліквідація  Да

Інформація для замовлення

  • Ціна: від 1 500 грн.