Кошик
35 відгуків
Юридическая компания «ЮР-ИНВЕСТ»
+380953831525
+380953831525
+380639433125
+380443380325

Реєстрація торгової марки

 • Послуга

Ціну уточнюйте

+380953831525
 • +380639433125
 • +380443380325
 • Графік роботи
 • Адреса та контакти
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Реєстрація торгової марки
Реєстрація торгової маркиПослуга
Ціну уточнюйте
+380953831525
 • +380639433125
 • +380443380325

Опис

Реєстрація торгової марки

Для того щоб товари або послуги одних осіб відрізняються від товарів і послуг інших, у сфері прав інтелектуальної власності з'явилося поняття «торговельна марка». Це символ, слово або словосполучення, зображення, або комбінація всього вищепереліченого, які використовує їх власник для того, щоб відрізнити свої товари (послуги) від товарів (послуг) конкурентів в рамках однієї галузі.

Так, торгова марка – це основний засіб індивідуалізації своєї пропозиції на ринку. Термін «торговельна марка» рівнозначний термінам «знак для товарів і послуг» та «товарний знак», про що свідчить Цивільний кодекс України. При цьому в повсякденному житті для позначення торгової марки часто вживається поняття «логотип», що не зовсім точно.

Логотип – це зображення, або словесна частина, виконана стилізованим, оригінальним шрифтом, або їх комбінація, яка відтворює фірмове найменування (назва підприємства). Він може повністю дублювати торговельну марку або бути її частиною. У цьому сенсі цілком логічніше сприймати товарний знак (торгову марку) як більш широке і фундаментальне поняття. При цьому реєстрація логотипу передбачає процедуру реєстрації торговельної марки, для захисту своєї оригінальної розробки.

З моменту подачі заявки на реєстрацію торгової марки Ви маєте право ставити поруч зі своїм знаком попереджувальне позначення "ТМ". Це означає, що почала діяти попередній захист.

Знак ® ставлять поряд з позначенням у тому випадку, якщо воно зареєстровано в якості торгової марки.

Види торгової марки

За формою вираження торгова марка може бути:

Словесна. Це окремі слова, словосполучення і цілі речення (слогани). Слова можуть бути як оригінальні (вигадані), так і назви вже існуючих у мові. У словесній торгової марки не використовують образотворчих частин, але вона може бути написана незвичайним, навіть кольоровим шрифтом.

     images


Образотворча. Це малюнки (зображення) на абсолютно різні теми. Це можуть бути різні орнаменти, зображення тварин, рослин, геометричних фігур та інших предметів, а також зображення слів в особливих формах, адже навіть шрифт може бути самостійним образотворчим елементом;

     0 82edf b11ed8fe XL

 
Комбінована. Це поєднання образотворчої частини і слова, словосполучення, літери, цифри і т. д. Яскравим прикладом комбінованої торговельної марки є, наприклад, етикетка і чорно-біла і кольорова;

     28photo11150

 
Об'ємна. Це тривимірні знаки. Найчастіше ними служать упаковки товарів або самі товари (оригінальна форма флакона, пляшки, печива тощо).

     Visual-Inspiration-3138--GenCept

 
Відповідно до Закону України «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг» торговою маркою не може бути:

 • позначення, що імітують або зображують державні символи;
 • офіційні назви держав;
 • емблеми та назви міжнародних організацій;
 • офіційні печатки, клейма, нагороди;
 • позначення, що суперечать принципам моралі і гуманності, публічному порядку;
 • позначення, які не володіють розпізнавальною рисою (складаються з загальноприйнятих позначень послуг та товарів певного виду, з позначень, які вказують на якість, вид, склад товарів, місце їх виготовлення тощо);
 • позначення, які є оманливими або такими, що вводять в оману щодо послуги, товару або особи, що їх виробляє;
 • позначення, які схожі або ідентичні з раніше зареєстрованими і добре відомими торговими марками, а також фірмовими найменуваннями, що належать іншим особам;
 • назви відомих літературних творів, об'єктів у мистецтві, цитати і т. д.

4 гарантії нашої компанії

Щодо усної консультації. Ми не надаємо безкоштовні консультації. Однак, навіть записуючись на платний прийом — Ви нічим не ризикуєте, оскільки наша консультація захищена стандартною гарантією. Якщо протягом перших 10 хвилин з якої-небудь причини Вам щось не сподобалося (навіть зовнішній вигляд юриста) — Ви говорите про це і консультація закінчується. З Вас не візьмуть ні копійки.
Щодо судового представництва. Правила юридичної етики забороняють нам обіцяти Вам позитивне рішення суду. Однак, якщо ми брали участь в судовому вирішенні Вашого спору та рішення суду 1 інстанції Вас не влаштовує або відбулося не на Вашу користь — ми гарантуємо своїм клієнтам абсолютно безкоштовне оскарження небажаного рішення в апеляційному порядку.
Щодо нерозголошення інформації (конфіденційність). Ми гарантує кожному клієнту нерозголошення інформації, отриманої від клієнта, зокрема, питання, з яких особа зверталася в компанію, суть консультацій, порад, роз'яснень і інших відомостей, отриманих нами при здійсненні своїх професійних обов'язків. Наша компанія суворо дотримується принцип конфіденційності і ні за яких обставин не використовує відомості.
Щодо права вільного припинення взаємовідносин. Ми гарантує кожному клієнту право припинити взаємини і в односторонньому порядку розірвати договір без пояснення причин. При цьому здійснюється повернення сплачених грошових коштів Клієнтом, згідно з договором, за вирахуванням понесених нашою компанією витрат і фактично наданих послуг.

Ми допоможемо вам у будь-якій ситуації

Юридичні послуги в Києві Реєстрація підприємств Перереєстрація підприємств
Бухгалтерські послуги Підтвердження форс-мажорних обставин Ліквідація підприємств
Спадкові спори Адвокатські послуги Захист інтересів в суді
Корпоративні правовідносини Міграційні послуги Сімейні спори
Отримання ПДВ по Україні Банківські спори Нерухомість, будівництво, земля
Купівля — продаж готових підприємств Видача разрещений на проведення робіт Оскарження штрафів і рішень державних органів

Характеристики

Основні
Реєстрація торгової марки  Да
Міжнародна реєстрація торгової марки  Реєстрація торгової марки в національному відомстві окремої держави
Терміни реєстрації торгової маркиСтандартная процедура регистрации  \

Інформація для замовлення

 • Ціна: Ціну уточнюйте