Кошик
35 відгуків
Юридическая компания «ЮР-ИНВЕСТ»
+380953831525
+380953831525
+380639433125
+380443380325

Дозвіл на будівництво | Ліцензування, допуски та сертифікація

 • Послуга

Ціну уточнюйте

+380953831525
 • +380639433125
 • +380443380325
 • Графік роботи
 • Адреса та контакти
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дозвіл на будівництво | Ліцензування, допуски та сертифікація
Дозвіл на будівництво | Ліцензування, допуски та сертифікаціяПослуга
Ціну уточнюйте
+380953831525
 • +380639433125
 • +380443380325

Опис

Дозвіл на виконання будівельних робіт (Будівництво)

Для того, щоб побудувати будинок і не мати ніяких проблем з його розпорядженням та володінням, необхідно заздалегідь належним чином оформити документи. Адже тільки попередньо зібравши всі документи, які необхідні для того, щоб отримати дозвіл на будівництво будинку, можна приступати до будівельних робіт. Тим, хто ніколи раніше не стикався з подібними питаннями, краще скористатися послугами кваліфікованого юриста. Це допоможе значно заощадити час і витрачені кошти.

Отримання дозволу на будівництво

Процес дійсно непростий, адже для легітимності будівництва слід зібрати певний пакет документів і пройти встановлену процедуру отримання необхідного документа, яка варіюється від категорії складності об'єкта:

 1. для індивідуальних житлових, дачних, садових будинків загальною площею до 300 м2, не вище 2-х поверхів (не враховуючи мансардний поверх), а також господарських споруд, будівель та гаражів потрібно отримати у Департаменті містобудування та архітектури будівельний паспорт забудови ділянки. Після цього слід направити до інспекції ДАБК повідомлення про початок виконання будівельних робіт. В даному випадку слід враховувати те, що проект будинку розробляється тільки за бажанням забудовника.
 2. для об'єктів I, II і III категорії складності варто отримати містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки в Департаменті містобудування та архітектури, технічні умови, на підставі вихідних даних розробити проект будівлі, і зареєструвати в ДАБК-е декларацію про початок виконання будівельних робіт. В даному випадку слід враховувати те, що експертиза проектної документації проводиться тільки за бажанням забудовника.
 3. для об'єктів IV та V категорії складності потрібно також отримати містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки в Департаменті містобудування та архітектури, технічні умови, розробити проект будівлі, провести обов'язкову експертизу проектної документації та отримати в ДАБК-е дозвіл на виконання будівельних робіт.

Деякі типи документів відрізняються в залежності від регіону. Так, для того, щоб отримати дозвіл на будівництво в Києві, потрібно звернутися в такі організації, як Департамент містобудування та архітектури та Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю. У кожну з них подається певний пакет документів. Як правило, процес отримання всіх необхідних документів займає не один тиждень.

Відмінним способом, який дозволить не втратити дорогоцінний час і позбавить від серйозних клопотів, є звернення до юриста. В нашій компанії працюють справжні професіонали, для яких не складе праці оформити дозвіл на будівництво. Київ – основний регіон роботи наших фахівців. Ми допоможемо з оформленням дозволу і вирішимо будь-які, навіть самі складні питання, що виникають з документами.

4 гарантії нашої компанії

Щодо усної консультації. Ми не надаємо безкоштовні консультації. Однак, навіть записуючись на платний прийом — Ви нічим не ризикуєте, оскільки наша консультація захищена стандартною гарантією. Якщо протягом перших 10 хвилин з якої-небудь причини Вам щось не сподобалося (навіть зовнішній вигляд юриста) — Ви говорите про це і консультація закінчується. З Вас не візьмуть ні копійки.
Щодо судового представництва. Правила юридичної етики забороняють нам обіцяти Вам позитивне рішення суду. Однак, якщо ми брали участь в судовому вирішенні Вашого спору та рішення суду 1 інстанції Вас не влаштовує або відбулося не на Вашу користь — ми гарантуємо своїм клієнтам абсолютно безкоштовне оскарження небажаного рішення в апеляційному порядку.
Относительно неразглашения информации (конфиденциальность). Мы гарантирует каждому клиенту неразглашение информации, полученной от клиента, в частности, вопросы, по которым лицо обращалось в компанию, сущность консультаций, советов, разъяснений и других сведений, полученных нами при осуществлении своих профессиональных обязанностей. Наша компания строго соблюдает принцип конфиденциальности и ни при каких обстоятельствах не использует сведения.
Относительно свободного права прекращения взаимоотношений. Мы гарантирует каждому клиенту право прекратить взаимоотношения и в одностороннем порядке расторгнуть договор без объяснения причин. При этом осуществляется возврат уплаченных денежных средств Клиентом, согласно договору, за вычетом понесенных нашей компанией расходов и фактически предоставленных услуг.
Юридические услуги в Киеве Регистрация предприятий Перерегистрация предприятий
Бухгалтерские услуги Подтверждение форс-мажорных обстоятельств Ликвидация предприятий
Наследственные споры Адвокатские услуги Защита интересов в суде
Корпоративні правовідносини Міграційні послуги Сімейні спори
Отримання ПДВ по Україні Банківські спори Нерухомість, будівництво, земля
Купівля — продаж готових підприємств Видача разрещений на проведення робіт Оскарження штрафів і рішень державних органів

Характеристики

Основні
Вид послугПредставительство интересов в органах государственной власти
Консультації з питань отримання дозвільної документації  Да
Консультації з питань ліцензування  Да
Підготовка і подача в орган ліцензування пакету необхідних документівДа

Інформація для замовлення

 • Ціна: Ціну уточнюйте